2015. december

A szegedi Belvárosi Moziban december 13.-án, vasárnap délelőtt a Karitáció Alapítvány ötszáz gyermeket látott vendégül filmvetítésre.

2015. december 11. (péntek) 11:00
MTA SZAB, Díszterem, (Szeged, Somogyi u. 7.)

2,6 milliárd forintos Európai Úniós támogatáshoz jutott a Szegedi Tudományegyetem, mondta Prof. Dr. Facskó Andrea, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke.

A Szegedi Tudományegyetem Neurológiai Klinika és az MTA-SZTE Idegtudományi Kutatócsoport munkatársai MRI vizsgálatok alapján azt találták, hogy minden bizonnyal a férfiak agyának öregedése gyorsabban zajlik, mint a nőké.

unkp_a_jovo_te_vagy

A 2021/2022. tanévi Új Nemzeti Kiválóság Program pályázati kiírásait 2021. április 19-én jelentették meg a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal, valamint az ÚNKP hivatalos honlapján.

szte_100_fb_esemeny_borito_

A tavalyi évhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül az SZTE Mozdulj!, amelynek főszervezői az SZTE Sportközpont/SZTE Sportiroda. A centenáriumi tanévhez kapcsolódva a versenykiírás az SZTE 100 elnevezést kapta. Csatlakozzatok!