2015. augusztus

A szeptember 1-jén kezdődő V. Nobel-díjasok – Tehetséges Diákok Találkozóján Tim Hunt Nobel-díjas kutató tart előadást Szegeden

Több mint 6000 elsőéves hallgató kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen, az ünnepi tanévnyitó szenátusi ülésen a megjelent gólyákat is köszöntötték

Dr. Szontágh Ferenc professzor 1960-tól 1975-ig (akkor bekövetkezett haláláig) volt a Szegedi Orvostudományi Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája tanszékvezető egyetemi tanára

Az energiatakarékosság jegyében 2015. augusztus 8-23. között számos oktatási és hivatali épület zárva tart a Karon.

Felkerültek oldalunkra a 2015-2016. tanév I. félévének órarendjei

Online_kari_nyilt_nap_1170

A Nyílt Napot január 23-án online térben szervezzük, előadásokkal, chatszobákkal és sok orvosi SKILL videoval! A Nyílt Nap hetén látványos meglepetés filmmel is készülünk, kövessétek online csatornáinkat!

Sikeres_no_6

Prof. Dr. Széll Márta, Dr. Nagy Nikoletta és Dr. Farkas Klaudia, Dr. Csapó Edit és Dr. Fülöp Lívia aki a „L’Oréal – UNESCO A nőkért és a tudományért” kitüntetését átvehette. A hatodik díjazott, Dr. Farkas Eszter a L’Oréal-UNESCO Rising Talent nemzetközi díját kapta meg. Kövesd őket!