2015. április

Jezsuita professzor, az erkölcstan és bioetika nemzetközi hírű tudósa, az ÁOK egykori tanára

IH Rendezvényközpont, 2015. május 7., csütörtök 18:00

Felhívjuk a figyelmüket, hogy 2014. április 20-tól-május 3-ig tart a kreditátviteli kérelmek beadási lehetősége a Modulo rendszerben a "Karközi beadási hely" irodában.

2015. május 10., 06:00-17:00, a Deszki Horgásztónál az SZTE EHÖK szervezésében

Dr. Méray Judit professzor emerita 2015. április 1-én elhunyt

Az Európai Gyógyszergyártók és Egyesületek Szövetsége (EFPIA) együttműködve a cseh Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületével (AIFP) projekt információs napot szerveznek

Március 31-április 3. között lezajlott a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekciója.

"Discovery of cancer-relevant genes and pathways using transposon-based forward genetic screens and targeted nucleases" címmel, az American Cancer Society kutató professzora - Prof. David A. Largaespada - tartja előadását

A European Research Council elnöke, Jean-Pierre Bourguignon ellátogat Szegedre. Március 8-án, szerdán, 10 órakor várja az érdeklődőket az MTA SZBK nagyelőadójában

unkp_a_jovo_te_vagy

A 2021/2022. tanévi Új Nemzeti Kiválóság Program pályázati kiírásait 2021. április 19-én jelentették meg a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal, valamint az ÚNKP hivatalos honlapján.

szte_100_fb_esemeny_borito_

A tavalyi évhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül az SZTE Mozdulj!, amelynek főszervezői az SZTE Sportközpont/SZTE Sportiroda. A centenáriumi tanévhez kapcsolódva a versenykiírás az SZTE 100 elnevezést kapta. Csatlakozzatok!