Rendezvénynaptár

Szent-Györgyi Napok központi ünnepség
Időpont:2018. november 23.09:00 - 14:00
Helyszín:József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem
09 00 – 10 00 Központi ünnepség (Kongresszusi terem) 10 30 – 12 30 Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar jubileumi diploma átadó ünnepség (Alagsor I – II. előadóterem) 12 30 – 14 00 Szegedi Tudományegyetem SZAKK főorvosi cím átadó ünnepség (Kongresszusi terem)

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.