Rendezvénynaptár

Gólyabál
Időpont:2018. november 24.19:00 - 20:00
Helyszín:Tanulmányi és Információs Központ aula
Hagyományainknak megfelelően az idei tanévben is megrendezi a HÖK az oktatók és a hallgatók körében is nagy sikernek örvendő Gólyabálat. A bál az Általános Orvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és a a Fogorvostudományi Kar közös rendezvénye, melynek helyszínéül a Tanulmányi és Információs Központ szolgál. A bál időpontja 2018. november 24. szombat. A tervezett kezdés 19 óra.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.