Rendezvénynaptár

XXV. Szent-Györgyi Napok
Időpont:2018. november 21. 14:00 - 23. 18:00
*
A XXIV. Szent-Györgyi Napok központi ünnepségére, ezzel együtt a jubileumi diplomák átadására, a címzetes főorvosi címek átadásra illetve az SZTE ÁOK Tanári Testületének ünnepi tudományos ülésére a József Attila Tanulmányi és Információs Központban 2018. november 23-án pénteken kerül sor.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.