Rendezvénynaptár

Időpont:2018. március 21.10:00 - 14:00
Helyszín:Szemészeti Klinika Kukán Ferenc terem
*
V. és VI. éves orvostanhallgatóknak és minden érdeklődőnek! Várunk Téged, ha... ...szeretnél többet tudni a munkahelyekről. ...szeretnél hallani a rezidensképzésről. ...nem tudod, mi az az alkupozíció. ...tudni akarod, hogyan legyen több a bevételed. ...tájékoztatásra van szükséged a PhD képzésről.

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!