Rendezvénynaptár

Időpont:2018. március 21.10:00 - 14:00
Helyszín:Szemészeti Klinika Kukán Ferenc terem
*
V. és VI. éves orvostanhallgatóknak és minden érdeklődőnek! Várunk Téged, ha... ...szeretnél többet tudni a munkahelyekről. ...szeretnél hallani a rezidensképzésről. ...nem tudod, mi az az alkupozíció. ...tudni akarod, hogyan legyen több a bevételed. ...tájékoztatásra van szükséged a PhD képzésről.

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!