Dr. Erős Gábor habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

INTERDISZCIPLINÁRIS ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. ERŐS GÁBOR, multidiszciplináris orvostudományból PhD-val rendelkező tudományos segédmunkatárs (SZTE ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2020. február 5. (szerda) 08:45 óra

Címe: A bőr anatómiája és fiziológiája

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2020. február 5. (szerda) 10:00 óra

Címe: Structure and function of the skin

Tudományos előadás:

Ideje: 2020. február 5. (szerda) 12:00 óra

Címe: A bőr regenerációját elősegítő új kezelési lehetőségek

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanterem (Szeged, Korányi fasor 6.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Proof_of_Concept

A Szegedi Tudományegyetem az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma projekt keretében pályázatot hirdet a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal támogatásával.

Belklinika_es_Sebeszet

A Szegedi Tudományegyetem felvételi zárlatot rendelt el a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ Szívsebészeti Osztályán koronavírus megjelenés miatt.