Invited Lecturer Professor oklevélkiadási rendszer

Egyetemünk vezetése az egyetemünkre érkező meghívott külföldi oktatók munkájának elismerésére egységes oklevélkiadási és nyilvántartási rendszert vezet be

Az oklevelek kiadására 2019/2020. tanév II. félévétől az „Invited Lecturer Professor” (ILP) elnevezésű oklevélkiadási rendszer segítségével kerül sor. Az oklevélkiadási rendszer technikai megvalósításának felületeként a Neptun tanulmányi rendszer szolgál; a rendszer működésének folyamatát és technikai részleteit a mellékletben csatolt tájékoztató foglalja össze.

ILP téjékoztató levél >>>

ILP formanyomtatvány >>>

Data Processing Information >>>

lengyel_csaba

Sok esetben a koronavírus helyzet pozitív oldalát is látta Prof. dr. Lengyel Csaba, az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke, akivel a Semmelweis-nap apropóján arról is beszélgettünk, hogy az elmúlt időszakban a rendkívüli sok munka milyen és mennyi szakmai értéket hozott felszínre. Emellett az új klinikai fejlesztések közül kiemelte az Infektológiai Klinika és Oktatóközpont építését, valamint az új belgyógyászati profil integrációjának fontosságát.

papp_benjamin_nyito

Az Év SCIndikátora, mert a Bőrünkből eredő terror című előadásával megnyerte a tudományos témát közérthetően bemutató ifjú kutatók vetélkedését dr. Papp Benjamin. Az SZTE Általános Orvostudományi Kar PhD-hallgatóját a rákos sejtekről és az immunterápiáról, az ismeretterjesztés fokozatairól és a példaképekről is kérdeztük.