Invited Lecturer Professor oklevélkiadási rendszer

Egyetemünk vezetése az egyetemünkre érkező meghívott külföldi oktatók munkájának elismerésére egységes oklevélkiadási és nyilvántartási rendszert vezet be

Az oklevelek kiadására 2019/2020. tanév II. félévétől az „Invited Lecturer Professor” (ILP) elnevezésű oklevélkiadási rendszer segítségével kerül sor. Az oklevélkiadási rendszer technikai megvalósításának felületeként a Neptun tanulmányi rendszer szolgál; a rendszer működésének folyamatát és technikai részleteit a mellékletben csatolt tájékoztató foglalja össze.

ILP téjékoztató levél >>>

ILP formanyomtatvány >>>

Data Processing Information >>>

Orvosi_vegytan

Bizonyos daganatos és autoimmun betegségekben már eddig is megoldást nyújtottak a modern biológiai terápiás kezelések, azonban ezek a hatóanyagok csak a sejteken kívüli célpontokat tudják támadni. Új irányt jelenthet az SZTE kutatóinak friss eredménye, melyet címlapján közöl az Advanced Science. Egy olyan speciális hordozó molekulát fejlesztettek, ami képes a sejtbe juttatni a biológiai terápiás hatóanyagokat.

unkp_2020

Az SZTE Rektori Hivatal Dísztermében rendezték meg az Új Nemzeti Kiválósági Program 2019. ösztöndíjasainak oklevélátadó ünnepségét 2020. február 13-án, amelyen 62 hallgatónkat és oktatónkat díjaztak a folyamatos, magas szintű, eredményes kutatómunkájukért. Gratulálunk!