Invited Lecturer Professor oklevélkiadási rendszer

Egyetemünk vezetése az egyetemünkre érkező meghívott külföldi oktatók munkájának elismerésére egységes oklevélkiadási és nyilvántartási rendszert vezet be

Az oklevelek kiadására 2019/2020. tanév II. félévétől az „Invited Lecturer Professor” (ILP) elnevezésű oklevélkiadási rendszer segítségével kerül sor. Az oklevélkiadási rendszer technikai megvalósításának felületeként a Neptun tanulmányi rendszer szolgál; a rendszer működésének folyamatát és technikai részleteit a mellékletben csatolt tájékoztató foglalja össze.

ILP téjékoztató levél >>>

ILP formanyomtatvány >>>

Data Processing Information >>>

aok_dekan

Prof. Dr. Lázár György, karunk dékánjának köszöntője

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2021/22. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.