Honlapra

Elkészült az ÁOK saját beruházásban épült új oktatási épülete

2019. augusztus 28-án megtörtént a Kossuth Lajos 33.szám alatt kialakított új ÁOK Oktatási Központ műszaki átadása

Örömteli hír, hogy elkészült a volt SZOTE óvoda helyén, a Kossuth Lajos sgt. 33. szám alatt (az Anatómiai Intézettel szemben) az SZTE ÁOK teljes egészében saját beruházásban finanszírozott új oktatási épülete.

Az akadálymentesített, liftes épületben egy 180 fős nagyelőadó és 10 szeminárium terem került kialakításra. A pincerészben kerékpárok elhelyezésére van lehetőség. A tervek szerint az épületben büfé is fog üzemelni.

DSC00609DSC00573

DSC00570DSC00637

DSC00583DSC00625

koszoruzas_nyito

Paprikakoszorút helyezett el az SZTE rektora és rektorhelyettese Szent-Györgyi Albert egészalakos szobránál 2019. szeptember 16-án. Így is emlékeztek és emlékeztettek az SZTE vezetői és az egyetemi polgárok az intézmény egykori rektorának 126 évvel ezelőtti születésnapjára, illetve Szent-Györgyi Nobel-díja máig ható jelentőségére.