Honlapra

Elkészült az ÁOK saját beruházásban épült új oktatási épülete

2019. augusztus 28-án megtörtént a Kossuth Lajos 35. szám alatt kialakított új ÁOK Oktatási Központ műszaki átadása

Örömteli hír, hogy elkészült a volt SZOTE óvoda helyén, a Kossuth Lajos sgt. 35. szám alatt (az Anatómiai Intézettel szemben) az SZTE ÁOK teljes egészében saját beruházásban finanszírozott új oktatási épülete.

Az akadálymentesített, liftes épületben egy 180 fős nagyelőadó és 10 szeminárium terem került kialakításra. A pincerészben kerékpárok elhelyezésére van lehetőség. A tervek szerint az épületben büfé is fog üzemelni.

DSC00609DSC00573

DSC00570DSC00637

DSC00583DSC00625

Szent-Gyorgyi_Albert_1893-1986

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Richter Gedeon Nyrt. és a "Régió-10" Kft. szervezésében 2019. november 15-28. között kerül sor a XXVI. Szent-Györgyi Napok program sorozatra.

Kiss_Jozsef_Geza_Pro_Sanitate

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate-díjban részesült Prof. Dr. Kiss József Géza, az SZTE Általános Orvostudományi Kar Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának tudományos tanácsadója. Gratulálunk!