Nyilt_nap_honlap_kep

SZTE Általános Orvostudományi Kar Nyílt Nap

2019. november 30-án, szombaton már 10 órától várunk benneteket Nyílt Napunkon a Szent-Györgyi Albert Oktatási Központunkban (Dóm tér 13.)!

Előzetes regisztráció nem szükséges, de a Facebook eseménynél jelezd, hogy jössz! :-)
10 órától már jöhetsz regisztrálni, kérdéseket feltenni és beszélgetni HÖK-ös medikusainkkal.
Az előadások 11 órától kezdődnek, 13 órától pedig fakultatív bemutatók következnek.

Az előadások után kisebb csoportos programokra invitálunk Titeket, amelyekre az előadások előtt regisztrálhattok.
Szimulációs bemutatókra iratkozhattok fel az Orvosi Készségfejlesztési Központunkba, egy mentőautó szimulátorban Dr. Cserjés Andrea vezetésével megismerkedhettek a mentőorvosi és sürgősségi betegellátási tevékenységgel.
Az Orvosi Biológiai Intézetben "Tapintsd meg a DNS-t!" címmel vehetnek részt laborbemutatóban.
Városnéző sétánkon pedig megismerhetitek az egyetemista lét fontosabb helyszíneit.
Az érdeklődő szülőket sem felejtjük el, az előadások után szeretettel várjuk Önöket is külön csoportos programra a mentőautónál.

Addig is látogass el a Felvételizőknek szóló oldalunkra!

sajtobejaras_skill_kozpont_galeria_img_8023

HVG_hirdetes

1170x430

2020. január 14-én a Dékáni Hivatal Tanácstermében tudományos munkatársi, tanársegédi és adjunktusi kinevezésekre került sor. Gratulálunk újonnan kinevezettjeinknek!

innovacios_dij_1170x431_2020

Idén is meghirdették az SZTE Innovációs Díj Pályázatot. A pályamunkákat 2020. március 31. éjfélig várja az SZTE Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság