Nyilt_nap_honlap_kep

SZTE Általános Orvostudományi Kar Nyílt Nap

2019. november 30-án, szombaton már 10 órától várunk benneteket Nyílt Napunkon a Szent-Györgyi albert Oktatási Központunkban (Dóm tér 13.)!

Előzetes regisztráció nem szükséges, de az eseménynél jelezd, hogy jössz! :-)
10 órától már jöhetsz regisztrálni, kérdéseket feltenni és beszélgetni HÖK-ös medikusainkkal.
Az előadások 11 órától kezdődnek, 13 órától pedig fakultatív bemutatók következnek.

Addig is látogass el a Felvételizőknek szóló oldalunkra!

sajtobejaras_skill_kozpont_galeria_img_8023_keskenyebb

HVG_hirdetes

Szent-Gyorgyi_Albert_1893-1986

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Richter Gedeon Nyrt. és a "Régió-10" Kft. szervezésében 2019. november 15-28. között kerül sor a XXVI. Szent-Györgyi Napok program sorozatra.

Kiss_Jozsef_Geza_Pro_Sanitate

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate-díjban részesült Prof. Dr. Kiss József Géza, az SZTE Általános Orvostudományi Kar Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának tudományos tanácsadója. Gratulálunk!