Farkas-Szepes

OTDK tevékenységünk elismerése

Dr. Farkas Eszter Mestertanári aranyérmet, Dr. Szepes Borbála Pro Scientia aranyérmet kapott! Gratulálunk!

A Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében Dr. Farkas Eszter, az ÁOK Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet docense átvehette Mestertanári Aranyérmét, Dr. Szepes Borbála, nálunk végzett orvos pedig a Pro Scientia Aranyérmet az Országos Tudományos Diákköri Tanácstól és az MTA elnökétől.

OTKD-2019-310 OTKD-2019-309

Szent-Gyorgyi_Albert_1893-1986

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Richter Gedeon Nyrt. és a "Régió-10" Kft. szervezésében 2019. november 15-28. között kerül sor a XXVI. Szent-Györgyi Napok program sorozatra.

Kiss_Jozsef_Geza_Pro_Sanitate

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate-díjban részesült Prof. Dr. Kiss József Géza, az SZTE Általános Orvostudományi Kar Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának tudományos tanácsadója. Gratulálunk!