ESSR_kep

Siker az 54. Congress of the European Society for Surgical Research-ön

Fejes Roland IV. éves orvostanhallgatónk elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját. Gratulálunk!

Az 54. Congress of the European Society for Surgical Research (2019. március 13-15, Genf, Svájc) Kongresszuson előadásokkal Zentay Lilla oh, Varga Zoltán oh. (felkészítőjük Varga Gabriella), Nászai Anna oh. (felkészítője Juhász László), Jász Dávid Kurszán és Baráth Bálint oh (felkészítőjük Hartmann Petra) és Fejes Roland (felkészítője Tallósy Szabolcs) vettek részt a SZTE ÁOK Sebészeti Műtéttani Intézet TDK hallgatói közül a kongresszuson. melyen Fejes Roland elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját, s vele a jogot, hogy meghívott előadóként képviselhesse Európát a testvér-társaságok (Society of University Surgeons, U.S.A., Society of Academic and Research Surgery, UK és a Surgical Research Society of Southern Africa) soron következő, nemzeti kongresszusain.

Szent-Gyorgyi_Albert_1893-1986

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Richter Gedeon Nyrt. és a "Régió-10" Kft. szervezésében 2019. november 15-28. között kerül sor a XXVI. Szent-Györgyi Napok program sorozatra.

Kiss_Jozsef_Geza_Pro_Sanitate

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate-díjban részesült Prof. Dr. Kiss József Géza, az SZTE Általános Orvostudományi Kar Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának tudományos tanácsadója. Gratulálunk!