ESSR_kep

Siker az 54. Congress of the European Society for Surgical Research-ön

Fejes Roland IV. éves orvostanhallgatónk elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját. Gratulálunk!

Az 54. Congress of the European Society for Surgical Research (2019. március 13-15, Genf, Svájc) Kongresszuson előadásokkal Zentay Lilla oh, Varga Zoltán oh. (felkészítőjük Varga Gabriella), Nászai Anna oh. (felkészítője Juhász László), Jász Dávid Kurszán és Baráth Bálint oh (felkészítőjük Hartmann Petra) és Fejes Roland (felkészítője Tallósy Szabolcs) vettek részt a SZTE ÁOK Sebészeti Műtéttani Intézet TDK hallgatói közül a kongresszuson. melyen Fejes Roland elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját, s vele a jogot, hogy meghívott előadóként képviselhesse Európát a testvér-társaságok (Society of University Surgeons, U.S.A., Society of Academic and Research Surgery, UK és a Surgical Research Society of Southern Africa) soron következő, nemzeti kongresszusain.

IMG_6428

Több száz hidraulikus, multifunkciós betegágyat kapott a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ. A közel kétszáz millió forint értékű eszközfejlesztés jelentős mértékben növeli a betegbiztonságot és az ellátás színvonalát, valamint az egészségügyi dolgozók munkakörülményeit.

AOK_Dekan

Prof. Dr. Lázár György, az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánjának köszöntője