Ado_1_szazalek_3

Egészséget építünk!

Támogasd az egészségügyi felvilágosító munkát!

Ado_1_szazalek_1

Segítsen, hogy segíthessünk!

Szegedi Orvostanhallgatók Egyesülete

Egyesületünk 1990 óta végez önkéntes egészségnevelői munkát a Magyar Orvostanhallgatók Szövetségének (MOSZ) szárnyai alatt.

Tevékenységeink közé tartozik a különféle egészségnapok rendezése (Diabetes nap, Tumorprevenciós Nap, AIDS nap, Nemzetközi Nőnap).

Továbbá "laikusoktatás" is, amit általános és középiskolásoknak tartott egészségnevelő előadásokkal (szexuális felvilágosítás, alapfokú újra élesztés, drogprevenció, stresszkezelés stb.) igyekszünk véghezvinni.

Teddy Maci Kórház programunk célja, hogy minimalizáljuk a fehérköpeny effektust és a lehető legkisebbre csökkentsük a jövő orvosgenerációja és pácienseik közti kommunikációs szakadékot.

Adószámunk: 18469044-1-06

Számlaszám: 11600006-00000000-12940893

Címünk: 6720 Szeged, Apáthy István u. 4.

E-mail: szoe@humsirc.hu

Ado_1

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)