Ado_1_szazalek_3

Egészséget építünk!

Támogasd az egészségügyi felvilágosító munkát!

Ado_1_szazalek_1

Segítsen, hogy segíthessünk!

Szegedi Orvostanhallgatók Egyesülete

Egyesületünk 1990 óta végez önkéntes egészségnevelői munkát a Magyar Orvostanhallgatók Szövetségének (MOSZ) szárnyai alatt.

Tevékenységeink közé tartozik a különféle egészségnapok rendezése (Diabetes nap, Tumorprevenciós Nap, AIDS nap, Nemzetközi Nőnap).

Továbbá "laikusoktatás" is, amit általános és középiskolásoknak tartott egészségnevelő előadásokkal (szexuális felvilágosítás, alapfokú újra élesztés, drogprevenció, stresszkezelés stb.) igyekszünk véghezvinni.

Teddy Maci Kórház programunk célja, hogy minimalizáljuk a fehérköpeny effektust és a lehető legkisebbre csökkentsük a jövő orvosgenerációja és pácienseik közti kommunikációs szakadékot.

Adószámunk: 18469044-1-06

Számlaszám: 11600006-00000000-12940893

Címünk: 6720 Szeged, Apáthy István u. 4.

E-mail: szoe@humsirc.hu

Ado_1

Szent-Gyorgyi_Albert_1893-1986

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Richter Gedeon Nyrt. és a "Régió-10" Kft. szervezésében 2019. november 15-28. között kerül sor a XXVI. Szent-Györgyi Napok program sorozatra.

Kiss_Jozsef_Geza_Pro_Sanitate

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate-díjban részesült Prof. Dr. Kiss József Géza, az SZTE Általános Orvostudományi Kar Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának tudományos tanácsadója. Gratulálunk!