Piffko

Piffkó József professzor Markusovszky-emlékplakettet kapott

A szombathelyi Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Markusovszky-emlékplakettjét dr.dr. Piffkó József professzor kapta. Gratulálunk!

A szombathelyi Markusovszky Egyetemi Oktatókórház minden évben megemlékezik névadójáról, Markusovszky Lajosról. Ezen emlékünnepség keretében került sor a Markusovszky-emlékplakett átadására, melyet hagyományosan egy hazai vagy külföldi vezető orvos, együttműködő partner részére ítél oda a Tudományos Bizottság. Idén az elismerést dr. dr. Piffkó József a SZTE Arc-Állcsont- és Szájsebészeti Klinika tanszékvezető professzora kapta meg, aki szoros kapcsolatban áll Lóderer Zoltán osztályvezető főorvos úrral, és a Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Sebészeti és Szájsebészeti Osztályával.