Miskolczy Dezső Emlékülés

Tisztelettel meghívjuk Önt és Munkatársait az SZTE ÁOK Neurológiai Klinika szervezésében „Miskolczy Dezső Emlékülés” 2019. évi rendezvényünkre:

Időpont: 2019. május 23. 15.00 óra

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

6725 Szeged, Semmelweis u. 6. Földszinti Láng Imre előadóterem

A programfüzet ide kattintva letölthető (pdf) >>

kiemelt_FOG-alapkoletetel

Több mint 1 milliárd forint kormányzati támogatásból újul meg a szegedi Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika. Az új épületszárnyban nyugat-európai színvonalú ambulancia, modern műtők és kétágyas kórtermek kapnak helyet. A kivitelezési munkálatokat a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a szegedi KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. végzi. Az új szárny alapkövét június 11-én helyezték el a klinika mögötti területen.

Latos_Melinda

Dr. Látos Melinda, az SZTE ÁOK Sebészeti Klinika munkatársa kapta "Az év fiatal tehetséges kutatója" címet, egyben ő tartotta idén a Magyar Pszichológiai Társaság XXVIII. Nagygyűlésén a Kulcsár Zsuzsanna emlékelőadást. Gratulálunk!