Te_mar_szinte_AOK-s_vagy

Te már szinte ÁOK-s vagy!

Kedves Felvételizők! Csatlakozzatok Facebook csoportunkhoz,ha hozzánk jelentkeztetek medikusnak! Itt csapatunk beavat titeket az egyetemi élet titkaiba! Mindenki itt van, aki ÁOK-s lesz!

Ui.: A Gólyatábor infóit is itt osztjuk meg először!

A zárt Facebook csoportunkhoz ide kattintva tudsz jeletkezni!

IMG_2630

Közzétette 2021-es felsőoktatási rangsorát a Figyelő. Az intézményi abszolút rangsorban az SZTE a legjobb vidéki egyetem, miközben a képzésterületi listán az első helyen áll az SZTE Általános Orvostudományi Kar.

Screenshot_2020-11-24_Scientific_Reports

A sclerosis multiplex, és a ritka betegségnek számító Guillain-Barré-szindróma kórlefolyásának követését és megbízhatóbb prognózisát is segítheti az SZTE Neurológiai Klinika és az SZBK Lipidomikai Csoport közös transzlációs kutatása, melynek eredményeiről a rangos Scientific Reports tudományos folyóiratban számoltak be.