Keck_2

Akkreditált klinikai gyakorlat a Keck School of Medicine of University of Southern California-n, LA (USA)

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara együttműködési megállapodást írt alá a AAMC (American Association of American Medical Colleges) szervezettel a VSLO (Visiting Student Learning Opportunities) program beindítására, melynek keretében első lépésben a Keck School of Medicine of University of Southern California fogad 4 szegedi végzős orvostanhallgatót 2 hónapos szakmai gyakorlatra 2020. januártól áprilisig tartó intervallumban.

A program elérhető bármely magyar és angol nyelvű képzésben résztvevő hallgató számára, aki szeretné a hatodéves gyakorlatok egy részét egy amerikai kórházban eltölteni, melyet itthon is elfogadnak gyakorlatként.

További információ: Sasi-Pokriva Eszter, külügyi főelőadó, SZTE ÁOK Dékáni Hivatal, E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu

Keck

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)