A Dékáni Hivatal és egységei nyári ügyfélfogadási rendje

2019. évben nyári leállásra nem kerül sor, az Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatala, valamint egységei közül a Tanulmányi Osztály magyar és idegen nyelvű csoportjai, a Kari Gazdasági Iroda 2019. július 29-től augusztus 23-ig naponta 8.00-12.00 óra között fogadja az ügyfeleket.

Ügyfélfogadási időn kívül sürgős esetben a szokásos telefonszámokon és e-mail címeken elérhetőek a kollégák.

nyito2

A Szegedi Tudományegyetemen újonnan kialakított, 22 világszínvonalú mikroszkóppal és szimulációs eszközökkel felszerelt Mikrosebészeti Oktató Központ lehetővé teszi, hogy a medikusok az orvosi beavatkozásokat biztonságos körülmények között gyakorolhassák.

Honlapra

A XXI. század mentális csapdái a tudományban és a hivatás terén” címmel 2019. november 27-én, az ÁOK Szent-Györgyi Oktatási Központban Richter Tudós Klub rendezvényt tartottunk.