A Dékáni Hivatal és egységei nyári ügyfélfogadási rendje

2019. évben nyári leállásra nem kerül sor, az Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatala, valamint egységei közül a Tanulmányi Osztály magyar és idegen nyelvű csoportjai, a Kari Gazdasági Iroda 2019. július 29-től augusztus 23-ig naponta 8.00-12.00 óra között fogadja az ügyfeleket.

Ügyfélfogadási időn kívül sürgős esetben a szokásos telefonszámokon és e-mail címeken elérhetőek a kollégák.

kivalo_klinikai_kozpont_2019

„Kiváló Klinikai Központ” elismerésben részesült a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ, amelyet október 8-án adtak át Budapesten a Magyar Kórházszövetség és a Medicina Fórum szervezésében rendezett XI. Medicina Konferencián

Husz_Sandor_prof

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy Husz Sándor professzor emeritus 79 éves korában, 2019. október 8-án tragikus hirtelenséggel elhunyt. Személyében egy országosan elismert és tisztelt dermatológus távozott közülünk. Iskolateremtő munkájával követendő példát hagyott az utókorra.