Ministry_of_Health_Israel

Tények oktatásunk nemzetközi színvonaláról

Az izraeli Egészségügyi Minisztérium tájékoztatása szerint a 2014-2018 között lezajlott diplomahonosítási vizsgákon az EU országokban végzett orvosok közül toronymagasan a Magyarországon diplomát szerzettek szerepelnek a legeredményesebben, megelőzve olyan országokat, mint Németország és Olaszország.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.