Meghívó Dr. Tárnoki Ádám Domonkos habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. TÁRNOKI ÁDÁM DOMONKOS, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SE Radiológiai Klinika, Budapest)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 09:00 óra

Címe: Kidney

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 10:00 óra

Címe: Vese

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 11:30 óra

Címe: Cardiovascularis ikervizsgálatok eredményei

Helyszín: SZTE ÁOK Radiológiai Klinika, Szemináriumi helység, Újklinika mély-földszint (Semmelweis u. 6.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.