Meghívó Dr. Sztanó Balázs habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SZTANÓ BALÁZS, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Fül-Orr-Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Klinika, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 12:00 óra

Címe: A laryngectomizált betegek komplex posztoperatív rahabilitációja

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 13:00 óra

Címe: The treatment of upper airway stenosis

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 14:00 óra

Címe: A gyermekkori felső légúti szűkületek diagnosztikája és modern kezelési lehetőségei

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Baló József Oktatási Központ Kulka Frigyes terem (a volt Nyomda Épület nagy előadója, Szeged, Szikra u. 8.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.