Meghívó Dr. Sztanó Balázs habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SZTANÓ BALÁZS, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Fül-Orr-Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Klinika, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 12:00 óra

Címe: A laryngectomizált betegek komplex posztoperatív rahabilitációja

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 13:00 óra

Címe: The treatment of upper airway stenosis

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 13. (szerda) 14:00 óra

Címe: A gyermekkori felső légúti szűkületek diagnosztikája és modern kezelési lehetőségei

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Baló József Oktatási Központ Kulka Frigyes terem (a volt Nyomda Épület nagy előadója, Szeged, Szikra u. 8.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)