Meghívó Dr. Szendi István habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SZENDI ISTVÁN, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 10:00 óra

Címe: Delírium

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 11:00 óra

Címe: Schizophrenia I (Clinical manifestations, course, assessment, diagnosis - and the core)

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 12:30 óra

Címe: A szkizofrénia heterogenitásának neurokognitív aspektusai – Neurocognitive aspects of the heterogeneity of schizophrenia

Helyszín: ÁOK SZAKK Neurológiai Klinika Megbeszélő Terme (Szeged, Semmelweis u. 6. V. em.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.