Meghívó Dr. Sárközy Márta habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SÁRKÖZY MÁRTA, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Biokémiai Intézet)

Német nyelvű előadás:

Ideje: 2019. március 19. (kedd) 11:00 óra

Címe: Biochemie der Leber, Biotransformation

Helyszín: SZTE ÁOK Újklinika Nagyelőadó (Szeged, Semmelweis u. 8.)

Magyar nyelvű előadás:

Ideje: 2019. március 20. (szerda) 11:00 óra

Címe: A máj biokémiája, biotranszformáció

Helyszín: SZTE ÁOK Nagyoktatási Épület Nagyelőadó (Szeged, Dóm tér 13.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. március 19. (kedd) 13:00 óra

Címe: A megtartott ejekciós frakcióval járó szívelégtelenség létrejöttében szerepet játszó molekuláris mechanizmusok különböző betegségmodellekben

Helyszín: MTA SZAB Székház 1. emeleti előadóterem (Szeged, Somogyi u. 7.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.