Meghívó Dr. Buzás Krisztina habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. BUZÁS KRISZTINA, interdiszciplináris/elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező tudományos főmunkatárs (SZTE FOK Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszék)

Magyar nyelvű előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 10:00 óra

Címe: Immunológia alapjai 1. - A veleszületett immunitás elemeinek bemutatása

Angol nyelvű előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 10:45 óra

Címe: Immunológia alapjai 2. - Az adaptív immunitás elemeinek bemutatása

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 11:45 óra

Címe: A tumoros mikrokörnyezet elemeinek intercelluláris kommunikációja

Az előadások helyszíne: SZTE Fogorvostudományi Kar „A” épület tanterme (Szeged, Tisza Lajos krt. 64-66.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.