Nemet_PhD

Német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoportja alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdet teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére

A tanfolyam 20 órás (10x2). A kurzus végén PhD alapfokú nyelvvizsga tehető (díja: 8.000.-Ft)

Kezdési időpont: 2019. február 18.

A tanfolyam időpontja: hétfőnként 16.30-18.00

Díja: 26.000.- Ft.

Jelentkezési határidő: 2019. február 13.

Jelentkezés: office.szakford@med.u-szeged.hu,

Tel.: 06(62) 425-521, vagy 2498.

sofi_delmagyar

Gratulálunk a gyémántfokozatú fődíjért (már dr.) Csákány Lórántnak, Tóth Rékának és Molnár Kinga PhD hallgatónak (Elméleti Orvostudományok Doktori Iskola) illetve az aranyfokozatú elismeréshez Nógrádi Bernát orvostanhallgatónknak! Foto: Frank Yvette (delmagyar.hu)

Kiemelt_3D_nyomtato_Bari_F_ny1

A térbeli nyomtatás orvosi alkalmazásában rejlő óriási lehetőségek megismerésében, fejlesztésében és kiaknázásában hol tart a Szegedi Tudományegyetem? Többek között ezt is kérdeztük az „Egyénre szabott orvoslás élettudományi struktúrák 3D nyomtatás révén” elnevezésű GINOP-projekt szakmai vezetőjétől, prof. dr. Bari Ferenctől, aki a LAMELIS elnökeként az SZTE e nyári iskolája programjába is beépítette a 3D nyomtatók témakörét.