Nemet_PhD

Német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoportja alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdet teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére

A tanfolyam 20 órás (10x2). A kurzus végén PhD alapfokú nyelvvizsga tehető (díja: 8.000.-Ft)

Kezdési időpont: 2019. február 18.

A tanfolyam időpontja: hétfőnként 16.30-18.00

Díja: 26.000.- Ft.

Jelentkezési határidő: 2019. február 13.

Jelentkezés: office.szakford@med.u-szeged.hu,

Tel.: 06(62) 425-521, vagy 2498.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.