Nemet_PhD

Német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoportja alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdet teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére

A tanfolyam 20 órás (10x2). A kurzus végén PhD alapfokú nyelvvizsga tehető (díja: 8.000.-Ft)

Kezdési időpont: 2019. február 18.

A tanfolyam időpontja: hétfőnként 16.30-18.00

Díja: 26.000.- Ft.

Jelentkezési határidő: 2019. február 13.

Jelentkezés: office.szakford@med.u-szeged.hu,

Tel.: 06(62) 425-521, vagy 2498.

IMG_2630

Közzétette 2021-es felsőoktatási rangsorát a Figyelő. Az intézményi abszolút rangsorban az SZTE a legjobb vidéki egyetem, miközben a képzésterületi listán az első helyen áll az SZTE Általános Orvostudományi Kar.

Screenshot_2020-11-24_Scientific_Reports

A sclerosis multiplex, és a ritka betegségnek számító Guillain-Barré-szindróma kórlefolyásának követését és megbízhatóbb prognózisát is segítheti az SZTE Neurológiai Klinika és az SZBK Lipidomikai Csoport közös transzlációs kutatása, melynek eredményeiről a rangos Scientific Reports tudományos folyóiratban számoltak be.