Semmelweis_poster

3rd CEE conference on hospital hygiene and patient safety

Since 2015, the Semmelweis Foundation has organised the CEE Conference on Hospital Hygiene and Patient Safety every two years - alternately in Vienna and Budapest. On two informative days, internationally renowned speakers and scientific experts will discuss the topics of hospital hygiene and infection prevention. The next conference will take place on 12 and 13 March 2019 in Vienna under the motto "Silo Busting - More interdisciplinarity in our fragmented healthcare system"

Semmelweis_poster_big

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.