Honlapra

SZTE ÁOK Nyílt Nap 2019

2019. november 30-án az SZTE ÁOK Szent-Györgyi Oktatási Központjában került sor Karunk Nyílt Napjára.

Az ÁOK HÖK aktivistái várták az érdeklődőket, akik már 10 órától hosszú sorokban érkeztek a regisztrációhoz.

DSC_0097

DSC_0096

Ebben az évben igen sok szülő is érkezett a tájékoztatókra, megtöltve az előadótermet.

Professzor Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes és Prof. Dr. Molnár Tamás tudományos dékánhelyettes népszerű előadásai nyitották meg a rendezvényt.

DSC_0113

DSC_0114

Bálind Eta HÖK elnökünk az igazi szegedi medikus lét jellemzőiről beszélt, bemutatva azt az igen bő programkínálatot,

amely a szegedi orvostanhallgatók tanulási terhelését hivatott ellensúlyozni.

DSC_0128

A HÖK elnök egyben egy meglepetésprogramot is felkonferált, a jelenlévők a SZOTE Cheerleaders látványos bemutatóját is megtekinthették:

DSC_0122

DSC_0125_2

A délutáni foglakozásokon nagy érdeklődés kísérte a Sebészeti Műtéttani Intézet munkatársainak,

Dr. Hartmann Petra és Dr. Érces Dániel bemutatóit:

DSC_0142

DSC_0134

illetve a mentőszimulátornál Dr. Cserjés Adrea előadását és az Orvosi Biológiai Intézetben Prazsák István laborgyakorlatát:

DSC_0140

DSC_0145

Köszönjük az érdeklődők részvételét! Örömmel várjuk első helyes jelentkezésüket! :-)

HVG_hirdetes

nyito2

A Szegedi Tudományegyetemen újonnan kialakított, 22 világszínvonalú mikroszkóppal és szimulációs eszközökkel felszerelt Mikrosebészeti Oktató Központ lehetővé teszi, hogy a medikusok az orvosi beavatkozásokat biztonságos körülmények között gyakorolhassák.

Honlapra

A XXI. század mentális csapdái a tudományban és a hivatás terén” címmel 2019. november 27-én, az ÁOK Szent-Györgyi Oktatási Központban Richter Tudós Klub rendezvényt tartottunk.