Meghívó Dr. Nagy Edit habilitációs előadására

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

Klinikai orvostudomány:

Dr. Nagy Edit, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező főiskolai docens (SZTE ETSZK Fizioterápiás Tanszék, Szeged)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. május 10. (péntek) 10:30 óra

Címe: A különböző szenzoros információk hatásai a poszturális kontrollban — The effects of different sensory information on postural control

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. május 10. (péntek) 11:30 óra

Címe: Postural control and balance

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. május 10. (péntek) 12:30 óra

Címe: Járáselemzés, a szenzoros információk szerepe a járás kontrolljában

Az előadások helyszíne: SZTE ETSZK „A” épület 124-es terem (Szeged, Temesvári krt. 31.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Erasmus_

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2020/2021-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2020. szeptember 23.

Toreki_Annamaria

Az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztályának (SBO) szakpszichológusa, Dr. Töreki Annamária egyetemi adjunktus bekerült a Nők Magyarországért Díj 5 jelöltje közé, akik közül közönségszavazással döntik el a nyertest. Szavazzanak rá!