Meghívó Dr. Spengler Gabriella habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

INTERDISZCIPLINÁRIS ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SPENGLER GABRIELLA, interdiszciplináris orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Orvosi Mikrobiológiai és Immunbiológiai Intézet, Szeged)

Magyar tantermi előadás: 2018. október 10. (szerda) 08:00 óra

Címe: Fermentáló Gram-negatív pálcák

Helyszín: SZTE GYTK I. tanterem (Szeged, Zrínyi u. 9.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. október 10. (szerda) 10:15 óra

Címe: Bakteriális multidrog rezisztencia visszafordítása: efflux pumpa gátló vegyületek vizsgálata baktériumokban

Helyszín: SZTE ÁOK Orvosi Mikrobiológiai és Immunbiológiai Intézet könyvtár (Szeged, Dómtér 10.)

Angol tantermi előadás: 2018. október 10. (szerda) 12:00 óra

Címe: Fermenting Gram-negative rods

Helyszín: SZTE GYTK III. tanterem (Szeged, Zrínyi u. 9.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

prof-dr-toth-kalman

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Prof. Dr. Tóth Kálmán, az Ortopédiai Klinika tanszékvezetője életének 61. évében, 2018. szeptember 13-án elhunyt.

kiemelt

2018. szeptember 8-án kerültek átadásra a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak és a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjak