avatas

Június 30-án orvosdoktorokat avattunk

A József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében 60 angol nyelvű és 182 magyar nyelvű képzésben végzett orvosdoktort avatott az SZTE Általános Orvostudományi Kara.

A rendezvényről készült fotókat azok nagy száma miatt Facebook oldalunkon találják >>

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.