AAMC_-_AOK

AAMC igazgatójának látogatása Szegeden

Karunkon tett látogatást Jenny Saaman, az Association of American Medical Colleges VSLO (Visiting Students Learning Opportunities) programjának igazgatója.

Megbeszélést folytatott Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettessel, Sasi-Pokriva Eszter külügyi főelőadóval a Dékáni Hivatalban, majd találkozott Prof. Dr. Lázár György dékánnal és Prof. Dr. Németh Gábor általános és szakképzésért felelős dékánhelyettessel. A Szegedi Tudományegyetem Orvostudományi Kara most készíti elő tagsági szerződését az AAMC-vel annak érdekében, hogy hallgatóink amerikai klinikákon is eltölthessék szakmai gyakorlatukat a 6. évben.

SZTE_RH_tulipan

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem hagyományos, tavaszi rendezvénysorozata, melyet az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Iroda szervez immár tizenhatodik alkalommal. Április 11. és május 17. között 80 helyszínen közel 300 program közül válogathat a közönség.

IMG_1409

Az SZTE Egyetemi Tavasz programsorozat nyitóeseményeként Reumatológia Magyarországon címmel orvostörténeti vándorkiállítás nyílt a Magyar Reumatológusok Egyesülete fennállásának 90. évfordulója alkalmából az SZTE Általános Orvostudományi Kar oktatási központjában.