AAMC_-_AOK

AAMC igazgatójának látogatása Szegeden

Karunkon tett látogatást Jenny Saaman, az Association of American Medical Colleges VSLO (Visiting Students Learning Opportunities) programjának igazgatója.

Megbeszélést folytatott Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettessel, Sasi-Pokriva Eszter külügyi főelőadóval a Dékáni Hivatalban, majd találkozott Prof. Dr. Lázár György dékánnal és Prof. Dr. Németh Gábor általános és szakképzésért felelős dékánhelyettessel. A Szegedi Tudományegyetem Orvostudományi Kara most készíti elő tagsági szerződését az AAMC-vel annak érdekében, hogy hallgatóink amerikai klinikákon is eltölthessék szakmai gyakorlatukat a 6. évben.

prof-dr-toth-kalman

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Prof. Dr. Tóth Kálmán, az Ortopédiai Klinika tanszékvezetője életének 61. évében, 2018. szeptember 13-án elhunyt.

kiemelt

2018. szeptember 8-án kerültek átadásra a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak és a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjak