AAMC_-_AOK

AAMC igazgatójának látogatása Szegeden

Karunkon tett látogatást Jenny Saaman, az Association of American Medical Colleges VSLO (Visiting Students Learning Opportunities) programjának igazgatója.

Megbeszélést folytatott Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettessel, Sasi-Pokriva Eszter külügyi főelőadóval a Dékáni Hivatalban, majd találkozott Prof. Dr. Lázár György dékánnal és Prof. Dr. Németh Gábor általános és szakképzésért felelős dékánhelyettessel. A Szegedi Tudományegyetem Orvostudományi Kara most készíti elő tagsági szerződését az AAMC-vel annak érdekében, hogy hallgatóink amerikai klinikákon is eltölthessék szakmai gyakorlatukat a 6. évben.

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!