Dr. Sohár Gellért István habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SOHÁR GELLÉRT ISTVÁN, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Ortopédiai Klinika, Szeged)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás: 2018. december 3. (hétfő) 10:00 óra

Címe: Csípő dysplasia

Angol nyelvű előadás: 2018. december 3. (hétfő) 11:00 óra

Címe: Hip dysplasia

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. december 3. (hétfő) 12:00 óra

Címe: A vázizomrendszer degeneratív elváltozásainak vizsgálata alapkutatási módszerekkel

Az előadások helyszíne: ÁOK Sebészeti Klinika Tanterem (Szeged, Szőkefalvi-Nagy B. u. 6.)

Dr. Kónya Zoltán
egyetemi tanár

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!