Dr. Novák Tibor Antal habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. NOVÁK TIBOR ANTAL, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika, Szeged)

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 11:00 óra

Címe: A fogágygyulladás szerepe a fenyegető koraszülésben, koraszülésben, méhen belüli növekedésbeni elmaradásban – The role of periodontitis in the threatening preterm delivery, preterm delivery and intrauterine growth restriction

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:00 óra

Címe: Koraszülés, IUGR (Intrauterine Growth Restriction - Méhen belüli növekedésbeni elmaradás), Dysmaturitas

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:45 óra

Címe: Pregnancy Care (Terhesgondozás)

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika Tanterme (Szeged, Semmelweis u. 1.)

Dr. Kónya Zoltán
egyetemi tanár

KT_valasztas_2019

A Közalkalmazotti Tanács megválasztására 2019. február 25-én, hétfőn, 26-án, kedden és 27-én, szerdán 9 és 16 óra között lehet szavazni.