Dr. Novák Tibor Antal habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. NOVÁK TIBOR ANTAL, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika, Szeged)

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 11:00 óra

Címe: A fogágygyulladás szerepe a fenyegető koraszülésben, koraszülésben, méhen belüli növekedésbeni elmaradásban – The role of periodontitis in the threatening preterm delivery, preterm delivery and intrauterine growth restriction

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:00 óra

Címe: Koraszülés, IUGR (Intrauterine Growth Restriction - Méhen belüli növekedésbeni elmaradás), Dysmaturitas

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:45 óra

Címe: Pregnancy Care (Terhesgondozás)

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika Tanterme (Szeged, Semmelweis u. 1.)

Dr. Kónya Zoltán
egyetemi tanár

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!