Dr. Krenács Tibor habilitációs előadása

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. KRENÁCS TIBOR tudományos főmunkatárs, az orvostudomány MTA doktora (SE, I. Patológiai és Kísérleti Rákkutatói Intézet, Budapest)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 28. (szerda) 08:00 óra

Címe: Regeneráció, sebgyógyulás

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterme (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 28. (szerda) 10:00 óra

Címe: Regeneration, repair

Helyszín: SZTE ÁOK Baló József Oktatási Központ Kulka Frigyes terem (a volt Nyomda Épület nagy előadója), Szeged, Szikra u. 8.

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!