Dr. Hajdú Edit habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

INTERDISZCIPLINÁRIS ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. HAJDÚ EDIT, biológiatudományból PhD-val rendelkező egyetemi docens (SZTE ÁOK I. sz. Belgyógyászati Klinika, Szeged)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 13:45 óra

Címe: Practice of antibiotic prophylaxis

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 15:00 óra

Címe: Az akut cystitis antibiotikum kezelésének hazai gyakorlata – Tratment of acut cystitis in the outpatient's practice

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 16:00 óra

Címe: Antibiotikum profilaxis gyakorlata

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK I.sz. Belgyógyászati Klinika könyvtár és tanterem (Szeged, Korányi fasor 8-10.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!