visible_body

Visible Body

Örömmel értesítjük Olvasóinkat, hogy egyetemünkön elérhetővé vált a Visible Body felülete, amely interaktív metszetek, 3D modellek és animációk gyűjteménye.

Minden struktúra kattintható, forgatható, mozgatható, elrejthető, és személyes fiók létrehozása után lehetőség van saját jegyzetek készítésére is. A feldolgozott tananyag képként letölthető, és kvízek is segítik az ismeretek elsajátítását.

Egyetemünkön jelenleg öt modul érhető el. A “hagyományos” atlasz mellett mozgás közben is megfigyelhetők az egyes ízületek, követhető az izmok eredése, tapadása, beidegzése. Ezen kívül egy általános és egy keringési rendszerre fókuszáló, háromdimenziós élettani animációkból álló gyűjtemény is rendelkezésre áll.

Bővebben SZTE Klebelsberg Kuno Könyvtára >>

ICE_kiemelt

2018. április 14-én a Szeged Városi Sportcsarnokban rendezték meg a 7. Nemzetközi Kulturális Estet az SZTE-n.