Angers

Summer Schools 2018

Dear Partners, Dear Colleagues,

We are happy to announce our Summer Schools 2018.

They offer a unique opportunity for students from all over the world to enjoy Science in a beautiful environment!

Programs and videos of the previous editions are on our website www.summerschools.univ-angers.fr

Please forward this message to your students and anyone who might be interested.

Best regards.

----

The Summer Schools team

Summer Schools 2018 (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!