Angers

Summer Schools 2018

Dear Partners, Dear Colleagues,

We are happy to announce our Summer Schools 2018.

They offer a unique opportunity for students from all over the world to enjoy Science in a beautiful environment!

Programs and videos of the previous editions are on our website www.summerschools.univ-angers.fr

Please forward this message to your students and anyone who might be interested.

Best regards.

----

The Summer Schools team

Summer Schools 2018 (pdf) >>

kiemelt_FOG-alapkoletetel

Több mint 1 milliárd forint kormányzati támogatásból újul meg a szegedi Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika. Az új épületszárnyban nyugat-európai színvonalú ambulancia, modern műtők és kétágyas kórtermek kapnak helyet. A kivitelezési munkálatokat a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a szegedi KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. végzi. Az új szárny alapkövét június 11-én helyezték el a klinika mögötti területen.

Latos_Melinda

Dr. Látos Melinda, az SZTE ÁOK Sebészeti Klinika munkatársa kapta "Az év fiatal tehetséges kutatója" címet, egyben ő tartotta idén a Magyar Pszichológiai Társaság XXVIII. Nagygyűlésén a Kulcsár Zsuzsanna emlékelőadást. Gratulálunk!