Neptun képzések a tavaszi félévben

Az Oktatási Igazgatóság további Neptun képzéseseket szervez az új belépő, valamint a már tapasztalattal rendelkező tanszéki, tanulmányi osztályos, kollégiumi adminisztrációban résztvevő kollégák részére.

Jelentkezni e-mailben (Horváth Noémi TR referens, horvath.noemi@med.u-szeged.hu) legkésőbb egy héttel az adott képzés időpontját megelőzően lehet, megjelölve a képzés nevét és időpontját.

A képzések időpontjai, helyszínei (xlsx) >>

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.