Neptun képzések a tavaszi félévben

Az Oktatási Igazgatóság további Neptun képzéseseket szervez az új belépő, valamint a már tapasztalattal rendelkező tanszéki, tanulmányi osztályos, kollégiumi adminisztrációban résztvevő kollégák részére.

Jelentkezni e-mailben (Horváth Noémi TR referens, horvath.noemi@med.u-szeged.hu) legkésőbb egy héttel az adott képzés időpontját megelőzően lehet, megjelölve a képzés nevét és időpontját.

A képzések időpontjai, helyszínei (xlsx) >>

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.