Sportorvosok

Megengedett teljesítménynövelési lehetőségek-antidopping tanácsadás

Sportegyesületi vezetők és sportorvosok közötti kerekasztal beszélgetést Szervez az SZTE ÁOK Sportorvostani Tanszéke.

Megengedett teljesítménynövelési lehetőségek - antidopping szaktanácsadás

pályázati projekt megvalósításának nyitó konferenciájára és az azt követő kerekasztalbeszélgetésre!

szte a szegedi sportsikerekért

Időpont: 2018.03.21. szerda 15:00-17:30

Hely: SZTE ÁOK Dékáni Hivatal Díszterem helyett a Szemészeti Klinika Kukán Ferenc terme!!!!

Részvétel: ingyenes, előzetes regisztrációhoz kötött

PROGRAM:

15:00 - 15:10 – Köszöntő

Dr. Csonka Csaba sportügyekért felelős rektori megbízott, egyetemi docens

15:10 - 15:40 Díszelőadás

Dr. Martos Éva orvosprofesszor,Testnevelési Egyetem (TE) Sport-táplálkozástudományi Központjának vezetője, a Magyar Sportorvos Társaság elnöke

15:40 – 16:40 Projektbemutató előadások

Dr. Török László, Dr. Győri Ferenc, Dr. Márton János, Dr. Mikulán Rita, Ulrichné Varga Rita, Komár Réka

16:40 - 17:00 – Kávészünet

17:00 – 17:30 Kerekasztal-beszélgetés az egyetem és a sportegyesületek képviselőivel

A beszélgetést vezeti: Kecse Nagy Sándor kommunikációs menedzser

Kérjük, részvételi szándékát szíveskedjék az egyetemi.sportorvos@gmail.com e-mail címre visszajelezni!

A részletes program>>>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!