Karp_sz

Kárpátaljai egészségügyi szűrés

Nagy örömünkre szolgál hírt adni, hogy az SZTE ÁOK Hallgatói Önkormányzatának küldöttsége a HÖOK Külhoni Programjának keretében 2018. március 1-4. napjai között Kárpátaljára látogatott, hogy általános egészségügyi szűrővizsgálatainkkal segítsék az ottani magyarlakta települések lakosait. 4 településen mintegy 350 fő szűrését végezték el. Köszönjük és gratulálunk a résztvevőknek és a szervezőknek a misszióhoz!

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!