Hantosi_Dora

Hantosi Dóra IV. éves orvostanhallgató első díjat nyert

Hantosi Dóra IV. éves medikánk nyerte a XXIII. Korányi Frigyes Tudományos Fórum első díját március 9-én! Gratulálunk és büszkék vagyunk rá!

Szent-Györgyi mentora: Prof. Dr. Bari Ferenc, további témavezetői: M.Tóth Orsolya PhD hallgató, Dr. Farkas Eszter egyetemi docens.

Dóra így áprilisban Zágrábban fogja képviselni karunkat!

Gratulálunk és köszönet felkészítőinek is!

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.