Bolyai János ösztöndíjpályázat

A Magyar Tudományos Akadémia meghirdette Bolyai János ösztöndíjpályázatát (http://mta.hu/bolyai-osztondij/bolyai-janos-kutatasi-osztondij-105319), amelynek pályázati határideje 2018. március 21.

Előzetes tájékoztatás szerint az Új Nemzeti Kiválósági Program pályázati felhívásának tervezete szerint a korábbi fiatal oktató/kutató kategória helyett ebben az évben meghirdetésre kerülő kategória, az „UNKP Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíj” egyik pályázási feltétele, hogy a pályázó MTA nyílt pályázatán Bolyai János Kutatási Ösztöndíjat elnyerte, vagy a 2018.évi nyílt pályázatára pályázik.

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!