Megalakul a Magyar Demencia Társaság

Örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy a MOTESZ támogatásával megalakul a Magyar Demencia Társaság, melynek alakuló ülése 2018. június 19-én (kedden) 10 órakor lesz Budapesten az MTA KOKI épület földszinti előadótermében (Budapest VIII. kerület, 1083 Szigony utca 43.).

Várják az új tagok jelentkezését!

A tagfelvételi kérelemhez a - honlapunkon a címre kattintva elérhető - nyomtatványt töltse ki, és küldje vissza az alábbi email címre: zakane.seres.monika@med.u-szeged.hu

Prof. Dr. Kálmán János
az alakuló Magyar Demencia Társaság szervezője
tanszékvezető egyetemi tanár
Szegedi Tudományegyetem ÁOK SZAKK
Pszichiátriai Klinika

A tagfelvételi kérelem ide kattintva letölthető (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!