kinevezesek

Új kinevezések az Általános Orvostudományi Karon

Gratulálunk!

A Kar Kiváló Tudományos Diákköri Oktatója címet kapott Prof. Dr. Szabad János, Dr. Füvesi Judit és Dr. Menyhárt Ákos.
Egyetemi adjunktusi kinevezést nyert:
Dr. Blazsó Péter Gábor (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Fodor Gergely (Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet), Dr. Fricska-Nagy Zsanett (Neurológiai Klinika), Dr. Gábor Krisztina Míta (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Hári Kovács András (Szemészeti Klinika), Dr. Kovács Viktória (Élettani Intézet), Dr. Szabó Diána (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Dr. Szabó Nikoletta (Neurológiai Klinika), Dr. Szűcs Dániel (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Takács Tibor (Sebészeti Klinika), Dr. Vass Gábor (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Dr. Vizvári Eszter (Szemészeti Klinika).

Egyetemi tanársegédi kinevezést nyert:
Dr. Albert Réka (Szemészeti Klinika), Dr. Bere Zsófia (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Büki Alexandra (Élettani Intézet), Dr. Kovács Attila (Szemészeti Klinika), Lakatos Szandra (Élettani Intézet), Dr. Nyirati Szabolcs (I. sz. Belgyógyászati Klinika), Dr. Soós Judit (Szemészeti Klinika), Dr. Szabó Elza (Neurológiai Klinika), Dr.Szpisjak László (Neurológiai Klinika), Dr. Szűcsborus Tamás (II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ), Dr. Zombori Tamás (Patológiai Intézet).
Tudományos munkatársi kinevezést nyert:
Csabai Zsolt (Orvosi Biológiai Intézet), Dr. Bihari Péter (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Bohár Zsuzsanna (Neurológiai Klinika), Dr. Csányi Beáta (II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ), Dr. Ignáthné Dr. Pallagi Petra (I. sz. Belgyógyászati Klinika), Dr. Nagy Norbert Gyula (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet), Dr. Veres Gábor (Neurológiai Klinika).
Klinikai főorvosi kinevezést kapott:
Dr. Hodoniczki László, Dr. Kui Róbert, Dr. Palágyi Péter

Galéria>>

A képek a Kar facebook oldaláról letölthetők >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!