kinevezesek

Új kinevezések az Általános Orvostudományi Karon

Gratulálunk!

A Kar Kiváló Tudományos Diákköri Oktatója címet kapott Prof. Dr. Szabad János, Dr. Füvesi Judit és Dr. Menyhárt Ákos.
Egyetemi adjunktusi kinevezést nyert:
Dr. Blazsó Péter Gábor (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Fodor Gergely (Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet), Dr. Fricska-Nagy Zsanett (Neurológiai Klinika), Dr. Gábor Krisztina Míta (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Hári Kovács András (Szemészeti Klinika), Dr. Kovács Viktória (Élettani Intézet), Dr. Szabó Diána (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Dr. Szabó Nikoletta (Neurológiai Klinika), Dr. Szűcs Dániel (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Takács Tibor (Sebészeti Klinika), Dr. Vass Gábor (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Dr. Vizvári Eszter (Szemészeti Klinika).

Egyetemi tanársegédi kinevezést nyert:
Dr. Albert Réka (Szemészeti Klinika), Dr. Bere Zsófia (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika), Büki Alexandra (Élettani Intézet), Dr. Kovács Attila (Szemészeti Klinika), Lakatos Szandra (Élettani Intézet), Dr. Nyirati Szabolcs (I. sz. Belgyógyászati Klinika), Dr. Soós Judit (Szemészeti Klinika), Dr. Szabó Elza (Neurológiai Klinika), Dr.Szpisjak László (Neurológiai Klinika), Dr. Szűcsborus Tamás (II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ), Dr. Zombori Tamás (Patológiai Intézet).
Tudományos munkatársi kinevezést nyert:
Csabai Zsolt (Orvosi Biológiai Intézet), Dr. Bihari Péter (Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ), Dr. Bohár Zsuzsanna (Neurológiai Klinika), Dr. Csányi Beáta (II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ), Dr. Ignáthné Dr. Pallagi Petra (I. sz. Belgyógyászati Klinika), Dr. Nagy Norbert Gyula (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet), Dr. Veres Gábor (Neurológiai Klinika).
Klinikai főorvosi kinevezést kapott:
Dr. Hodoniczki László, Dr. Kui Róbert, Dr. Palágyi Péter

Galéria>>

A képek a Kar facebook oldaláról letölthetők >>

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.