dr_varkonyi_tamas

Tudósok az Ön Egészségéért - ismeretterjesztő előadássorozat gyakori népbetegségekről a SZAB Székházban

MEGHÍVÓ

A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA

SZEGEDI AKADÉMIAI BIZOTTSÁGA

tisztelettel meghívja Önt és Barátait a

Tudósok az Ön Egészségéért - ismeretterjesztő előadás sorozat gyakori népbetegségekről a SZAB Székházban”

című II. rendezvényére

Előadó:

DR. VÁRKONYI TAMÁS

Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

I. sz. Belgyógyászati Klinika egyetemi docens, a Magyar Diabetes Társaság főtitkára

Az előadás címe:

A cukorbetegség kialakulása, kockázati tényezői, szövődményei és a kezelés lehetőségei

Időpont:

2018. június 13. (szerda) 17:00 óra

Helyszín:

SZAB székház I. emelet 103-104 díszterem

(6720 Szeged, Somogyi u. 7.)

A rendezvényre valamennyi érdeklődőt szeretettel várjuk!

A rendezvényen való részvétel díjmentes.

kiemelt_FOG-alapkoletetel

Több mint 1 milliárd forint kormányzati támogatásból újul meg a szegedi Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika. Az új épületszárnyban nyugat-európai színvonalú ambulancia, modern műtők és kétágyas kórtermek kapnak helyet. A kivitelezési munkálatokat a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a szegedi KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. végzi. Az új szárny alapkövét június 11-én helyezték el a klinika mögötti területen.

Latos_Melinda

Dr. Látos Melinda, az SZTE ÁOK Sebészeti Klinika munkatársa kapta "Az év fiatal tehetséges kutatója" címet, egyben ő tartotta idén a Magyar Pszichológiai Társaság XXVIII. Nagygyűlésén a Kulcsár Zsuzsanna emlékelőadást. Gratulálunk!