Ivanyi_kiemelt

Prof. Dr. Iványi Béla elismerése

Dr. Kásler Miklós, az emberi erőforrásokért felelős miniszter a 2018-as pedagógusnap alkalmából dr. Iványi Bélának a felsőoktatás területén végzett kiemelkedő oktatási, kutatási és nevelési munkája elismeréseként a Szent-Györgyi Albert-Díj elismerést adományozta.

Gratulálunk!

Ivanyi_kituntetes_1 Ivanyi_kituntetes_3 Ivanyi_kituntetes_2

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.