Meghívó Dr. Kis Erika Gabriella habilitációs előadásaira

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. KIS ERIKA GABRIELLA, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika, Szeged)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás: 2018. február 14. (szerda) 08:45 óra

Címe: Bőrdaganatok sebészeti ellátása

Angol nyelvű előadás: 2018. február 14. (szerda) 10:00 óra

Címe: Burn injury

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. február 14. (szerda) 14:00 óra

Címe: Elektrokemoterápia

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Bőrgyógyászati Klinika tanterme (Szeged, Korányi fasor 6.)

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.