Meghívó Dr. Kis Erika Gabriella habilitációs előadásaira

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. KIS ERIKA GABRIELLA, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika, Szeged)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás: 2018. február 14. (szerda) 08:45 óra

Címe: Bőrdaganatok sebészeti ellátása

Angol nyelvű előadás: 2018. február 14. (szerda) 10:00 óra

Címe: Burn injury

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. február 14. (szerda) 14:00 óra

Címe: Elektrokemoterápia

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Bőrgyógyászati Klinika tanterme (Szeged, Korányi fasor 6.)

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.